Naše práce

Rekohome.cz

Pro tohoto zákazníka jsme zajišťovali kompletní servis. Začali jsme návrhem a vytvořením loga, výběru barevného odstínu. Následně jsme připravili hrubý návrh webu, webdesign, grafiku a kompletní textovou náplň webu. Pořizovali jsme také část fotografií pro reference práce zákazníka.

Druh: Částečná správa
Odkaz: www.rekohome.cz

Tichasprava.cz

Pro tohoto zákazníka jsme zajišťovali kompletní servis. Začali jsme návrhem a vytvořením loga, výběru barevného odstínu. Následně jsme připravili hrubý návrh webu, webdesign, grafiku a kompletní textovou náplň webu. Pro tohoto zákazníka také pravidelně připravujeme podklady pro bannerovou a kombinovanou reklamu Sklik.cz.

Druh: Částečná správa
Odkaz: www.tichasprava.cz

Skautimost.cz

Pro tohoto zákazníka jsme vytvářeli kompletně nové webové stránky dle grafického manuálu, kterým se skauti prezentují celorepublikově. Stránky jsme připravovali pro předání zákazníkovi, připravili jsme příslušné šablony a předlohy pro příspěvky nebo nové stránky, apod. Integrovali jsme sdílený Google kalendář akcí, jako úvodní slider jsme vytvořili video z akcí a animovali jsme mapu umístění klubovny.

Druh: Web předán zákazníkovi ke správě
Odkaz: www.skautimost.cz

Rezidencelucni.cz

Pro tohoto zákazníka jsme zajišťovali kompletní servis. Začali jsme návrhem a vytvořením loga, výběru barevného odstínu. Následně jsme připravili hrubý návrh webu, webdesign, grafiku a kompletní textovou náplň webu. Připravovali jsme také podklady pro bannerovou a kombinovanou reklamu Sklik.cz.

Druh: Web předán zákazníkovi ke správě